Právě si prohlížíte LAJK PACK: Není potřeba zvítězit, stačí se zúčastnit seminářů a můžete zvýšit Vaše zisky

LAJK PACK: Není potřeba zvítězit, stačí se zúčastnit seminářů a můžete zvýšit Vaše zisky

Co Vás inspirovalo k vytvoření vlastního businessu/podnikatelského záměru?

S manželem jsme za 10 let prošli několika povoláními a všude nám něco chybělo, především pocit, že jsme hybatelem věcí, můžeme něco změnit a jsme za svoje výsledky dostatečně odměněni. Proto jsme chtěli začít podnikat, abychom měli nezávislost. Aby to, co dokážeme, šlo pouze v náš vlastní prospěch a naopak případné chyby nás poučily a mohly jsme na základě nich procesy změnit. Jako největší výhodu podnikání nyní vnímáme opravdu tuto nezávislost, volnost v pracovní době a výběru činností, kterým se budeme věnovat. A samozřejmě v případě úspěchu našich podnikatelských rozhodnutí i možnost teoreticky neomezeného příjmu.

V čem vidíte smysl projektu MPM? 

Můj první milion je skvělý pro začínající podnikatele ve fázi myšlenky a počátcích realizace. Na workshopech se dozví všechny potřebné informace, jak vytvořit životaschopný business plán. Zjistí, jak definovat produkt a cílového zákazníka, jak založit firmu nebo živnost, jaké jsou možnosti financování, jak dělat marketing atd. Pro nás, ve fázi druhého roku fungování společnosti, byla důležitá zpětná vazba od zkušených podnikatelů a poradců, rady, co bychom mohli dělat lépe a také nové kontakty s mentory i ostatními účastníky, networking. Z mnoha z nich se stali naši zákazníci a přátelé.

Kam jste se posunuli od účasti v projektu?

I díky znalostem nabytým na seminářích MPM jsme si blíže specifikovali našeho cílového zákazníka, upřesnili portfolio nabízených produktů, zlepšili marketing pro získání většího povědomí o firmě a tím se nám podařilo snížit náklady a zvýšit zisky.

Přihlásili byste se znovu?

Pokud bychom vymysleli nový produkt, např. v jiné oblasti průmyslu, rádi bychom tuto možnost využili pro vybudování nového businessu.

Napsat komentář