Pozvánka na workshop- „Seznam.cz není Google a proč“

Technologické inovační centrum vás zve na další workshop s názvem „Seznam.cz není Google a proč“. Na workshopu vystoupí Milan Svašek, který v Seznam.cz pracuje druhým rokem na pozici Optimalizátora PPC kampaní a je členem týmu, který se stará o Sklikové kampaně klientů ze Zlínského a Olomouckého kraje. Oborově je Milan vystudovaný mediální teoretik se specializací na kvartální (internetová) média. Kromě systému Sklik ovládá samozřejmě i Google Adwords a Google Analytics, takže dokáže posoudit přínosy obou systémů pro marketing. V rámci praxe mu prošly rukama stovky kampaní ze zmíněných krajů a má dlouhodobě ve správě řadu menších, středních, ale i poměrně velkých klientů z dané oblasti.

Program:

  1. Online reklamní trh v ČR/ve světě – momentální investice, růst/potenciál
  2. Představení Seznamu – co nabízí Seznam a co nabízí další marketingově-mediální společnosti působící v ČR (Google, Facebook, Mafra)
  3. Rozpad na konkrétní produkty Seznamu – jednak možnost jejich poptávky, ale i uplatnění podle typu (nebo velikosti) klienta a typu publika/marketingové strategie
  4. Diskuze – konkrétní produkty a srovnání je s dalšími marketingovými společnosti (např. PPC od Seznamu Sklik a Adwords)

 

Kdy: úterý, 23. května 2017 od 16.30 hod.

Kde: Podnikatelské inovační centrum – 23. budova areálu Svit (Vavrečkova 5262, Zlín)

 

Vstup zdarma.

Počet míst omezen, rezervace na drotarova@ticzlin.cz.

Těšíme se na vás.

 

Kontakty:

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23

760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz

www.inkubatorzlin.cz

www.startpodnikani.cz

www.inovacnipodnikani.cz

 

Mgr. Zuzana Drotárová

+420 739 570 792

e-mail: drotarova@ticzlin.cz

workshop06_FBcover seznam