Během hodnocení soutěže budou soutěžící prezentovat své podnikatelského záměry před odbornou porotou, která bude složena ze zástupců partnerů soutěže, investorů a osobností českého podnikání. Vedle výběru nejlepších podnikatelských záměrů vám porota předá zkušenosti a zpětnou vazbu k vašemu podnikatelskému záměru či nápadu a pomůže vám nastartovat vaše podnikání.

Soutěžící se mohou na hodnocení soutěže setkat s těmito osobnostmi podnikání a investory, slyšet jejich názory, rady a také využít možnost spolupráce:

Petr Eliáš

Petr Eliáš

předseda představenstva společnosti STEMICA a.s. a INSPECTUM a.s. Začal podnikat již v roku 1998. Má za sebou téměř 20 start-upů, úspěšných i neúspěšných. Petr Eliáš jako podnikatel, který realizoval a doposud realizuje celou řadu úspěšných projektů v oblasti přípravy, realizace a správy zejména nemovitostních investic. Buduje 4 značky, ví kam jde a čeho chce dosáhnout. Podnikatel, který sdílí zkušenost a pomáhá těm, kteří touží poznat svět podnikání.

 

Petr Konečný

Petr Konečný

Technologické inovační centrum s.r.o. V Technologickém inovačním centru působí na pozici vedoucího oddělení podnikatelského inkubátoru a na pozici zástupce ředitelky společnosti. Má na starosti řízení podnikatelského inkubátoru a aktivit na podporu start-up firem. Byl jednou z klíčových osob při přípravě a spuštění Podnikatelského inovačního centra Zlín. Je autorem myšlenky soutěže nejlepší podnikatelský záměr ve Zlínském kraji, spolupodílel se na přípravě řady nástrojů na podporu podnikání (např. program mikroúvěr, inovační vouchery). Aktivně se snaží prosazovat myšlenku výchovy k podnikání a podnikatelství, je spoluautorem koncepce volitelného předmětu Základy podnikání II, jehož výuku na UTB ve Zlíně zajišťuje. Je členem výboru Společnosti vědeckotechnických parků ČR.

 

Daniel Hajda

Daniel Hajda

Manažer Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje, z.s. Osm let působil na pozici ředitele regionální kanceláře pro Zlínský kraj, kde se věnoval činnosti zaměřené na projektové záměry podnikatelů a investorů všech velikostí v souvislosti s možnostmi čerpání dotačních prostředků a budování nových investičních záměrů v kraji. V současnosti působí jako manažer „Sdružení“, které si jako spolek významných podnikatelů a statutárních zástupců podnikatelských a vzdělávacích subjektů klade za cíl podporovat svou činností potřeby a zájmy regionu Zlínského kraje. Dále pak působí v rámci Technologického inovačního centra na pozici developera strategických projektů v oblasti VaVaI a vzdělávání a věnuje se podnikatelské činnosti v oblasti poradenství zaměřeného na podporu podnikání, investičních projektů a dotační poradenství.

 

Daniel Hajda

Michal Gajdošík

Po studiích začínal jako vývojář aplikací pro řízení technologií. Od roku 2001 pracuje pro nadnárodní skupinu SYNOT, kde stál u zrodu úspěšného projektu sledování vozidel CarNet. Ten dnes patří mezi nejrozšířenější produkt v oboru monitorování vozidel. Od roku 2010 pracuje v segmentu outourcingu ICT služeb ve společnosti SYNOT ICT services, která provozuje datové centrum Monaco. Zpočátku jako provozní manažer, nyní již dva roky na pozici výkonného ředitele a předsedy představenstva. Na několika start-up projektech se druhým rokem podílí jako člen dozorčí rady. Je také členem týmu, který v rámci skupiny SYNOT posuzuje a doporučuje start-up projekty k investici.

 

Rudolf Mazánek

Rudolf Mazánek

obchodní ředitel Sběrné suroviny UH, s.r.o. Aktivní podnikání odstartoval již v 17 let jako spoluzakladatel internetového projektu Data Port. V současné době působí jako obchodní ředitel společnosti Sběrné suroviny UH, s.r.o. Hlavní oblasti odpovědnosti jsou strategie vstupu na nové trhy, obchodní strategie, cenová politika a zejména fungování týmů obchodních zástupců. Za dobu řízení obchodního oddělení se mu podařilo vybudovat početný a silný tým profesionálních obchodních zástupců, dále pak rozvinout aktivity do dalších regionů. Tento business bere jako jedinečnou příležitost nasbírat cenné zkušenosti do života a zároveň dělat to, co ho baví. Je obdivovatelem Baťovy soustavy řízení. Jak řekl Tomáš Baťa: „Pro člověka, který chce a má vědomosti, není nic nemožné“.

 

Rudolf Mazánek

Michal Nahálka

MBA, jednatel společnosti Lakšmí s.r.o. Po několikaletých pracovních zkušenostech v oblasti financí a bankovnictví vstoupil v roce 2000 do podnikání. Postupně spoluzakládal několik firem v oblastech jako je kovovýroba, strojírenství a slévarenství, ve kterých se dodnes podílí na vedení. V roce 2007 založil Lakšmí s.r.o., která ve Zlíně provozuje úspěšnou restauraci pro zdraví – Prašád a v současné době pracuje na její další expanzi. Byl aktérem i svědkem proměny mnoha svých snů i snů svých kolegů v realitu. Neustále se učí nové věci a je připraven se podělit o své zkušenosti s těmi pro které je podnikání cesta k plnění snů.

 

Olga Jurášková

Olga Jurášková

Vede Ústav marketingových komunikací na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, je proděkankou pro sociální záležitosti, jako lektorka se specializuje na oblast public relations. Má zkušenosti v oblasti tvorby firemních komunikačních strategií, budování značky a interní komunikace. Má ráda nadšení studentů, jejich „jiný“ úhel pohledu, má ráda život ve všech jeho podobách, dobré filmy, víno a čokoládu.

 

Lukáš Trčka

Lukáš Trčka

CzechInvest, ředitel regionální kanceláře pro Zlínsky kraj. Od roku 2002 si vyzkoušel mnohé profese, vč. osmileté zkušenosti s živnostenským podnikáním. Po získání doktorátu v oblasti procesního řízení se věnuje konzultacím podnikatelských záměrů, baví se projekty sociálního podnikání, působí na akademické půdě. Je nadšený lyžař a aktuálně se učí roli tatínka dvou kreativních synů.

 

Michal Nosek

Michal Nosek

Pracuje jako ředitel pobočky ČSOB pro firemní klientelu Zlín – Dlouhá. Během 11 let ve finančním sektoru se věnoval emisím cenných papírů, vztahům s investory, finančnímu poradenství a nyní bankovnictví. Před finančnictvím působil jako novinář a překladatel/tlumočník. Většinu volného času věnuje rodině, zbytek literatuře a filmu.

 

Martin Krkoška

Martin Krkoška

Technologický nadšenec a zakladatel digitální agentury PRIA stál u dynamického vývoje firmy od nuly k padesáti lidem v týmu. Následně pomáhal byznysově a strategicky tvořit několik startupů převážně v oblasti mobilních aplikací a herního studia Soulbound games. V současné době má v agentuře na starosti koncepční rozvoj mobilních aplikací, webů a technologií v digitálním světě pro největší firmy v Česku a na Slovensku.